teisipäev, 3. detsember 2013

Karlssoni jõulumaa

Teisipäeval, 3.detsembril käisime kogu kooliperega Sutlemas jõulumaal. Karlsson ootas meid oma maja ees ning oli meid nähes rõõmus ja lustakas. Ta kutsus meid endale külla ning töötubades said lapsed meisterdada erinevaid jõuluasju. Meie klassi õpilased meisterdasid jõuluehteid ja samblast jõulukompositsiooni. Pärast seda oli võimalus postkontoris jõuluvanale oma kingisoov kirjutada. Huvitav oli kuulata ja jälgida, kuidas villast tehakse lõnga. Seejärel läksime koos Karlssoniga metsarajale, kus rääkisime metsloomade elust ning andsime loomadele süüa. Lõkke ümber said lapsed viinerit küpsetada, sooja teed juua ja piparkooke süüa.
Karlssonil oli ka üllatus, kus lapsed pidid metsast üles leidma aarded. Need leidis Merybel, kel oli ka õigus aardekirst avada. See oli täis marmelaadikomme. Kõige lõpuks maja juures oli Karlssonil  varuks veel üks üllatus. Nimelt kinkis ta igale õpilasele joogipudeli, märkmiku ja ümbrikud.
Jõulumaal oli tore koos tembutava Karlssoniga. Lund küll polnud, aga tore oli ikkagi, arvasid lapsed. Küllap jõuluvana tulekuks kattub maa valge lumega.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar